-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (виріб декоративний «Арка»).
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-000150-c
джерело фінансування. кошти міського бюджету
Завершена
1 670 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 700.00 UAH
Номер:
9ea2b852d7bb49729ff987d0a73f00a7
Внутрішній номер закупівлі:
4017209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-000150-c
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 670 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 09:29 - 22.11.2019 08:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 09:29 - 02.12.2019 08:00
Аукціон:
03.12.2019 11:28 - 03.12.2019 11:49
Період кваліфікації:
03.12.2019 11:49 - 04.12.2019 14:21
Період завантаження договору:
03.12.2019 11:49 - 23.12.2019 11:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати на протязі 30 банківських днів на підставі оформленої належним чином видаткової накладної протягом п’яти банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (виріб декоративний «Арка»)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГУД-ВІЛ"
Оскарження: 03.12.2019 11:49 - 15.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43149549
-
Контактна особа:
Ольга Гринченко +380505824560 tovgudviltov@gmail.com
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВСЬКОГО , будинок 10/1
Оскарження: 03.12.2019 11:49 - 15.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 669 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2019 14:21
Документи
55
Скарги
0
ПП "ЛСВ МОНОЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34015769
-
Контактна особа:
Федiр Ярмак +380675401219 lsvmonolit@gmail.com
-
Адреса:
61036, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МОРОЗОВА, будинок 7
Початкова пропозиція
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
62cc489436d0491fb8b42a2eeac326c5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-15-000150-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГУД-ВІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43149549
-
Контактна особа:
Ольга Гринченко +380505824560 tovgudviltov@gmail.com
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВСЬКОГО , будинок 10/1
Номер договору:
697
Сума договору:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний