• Відкриті торги
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (виріб декоративний «Арка»).

джерело фінансування. кошти міського бюджету

1 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 62cc489436d0491fb8b42a2eeac326c5
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-15-000150-c-a1
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ "ГУД-ВІЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Опис: джерело фінансування. кошти міського бюджету
Номер договору: 697
Дата підписання: 16.12.2019 00:00
Період дії договору: 16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 500 000.00 UAH)
Оплачено: 1 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 500 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (виріб декоративний «Арка»)
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 61145, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Мирна, 11-Б На карті