-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена)
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-001048-c
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
bfdf7b2fef53469ea75bb75b7e192a20
Внутрішній номер закупівлі:
4013518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-001048-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 14:04 - 21.11.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 14:04 - 01.12.2019 15:00
Аукціон:
02.12.2019 13:00 - 02.12.2019 13:21
Період кваліфікації:
02.12.2019 13:21 - 03.12.2019 18:22
Період завантаження договору:
02.12.2019 13:21 - 22.12.2019 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описрозрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на рахунок Постачальника після пред’явлення Постачальником накладних на оплату товару протягом 10-ти банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Кількість
485 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
гомілка куряча заморожена
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
четвертина куряча заморожена
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
стегно куряче заморожене
Кількість
110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
печінка яловича заморожена
Кількість
67 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 02.12.2019 13:21 - 14.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 02.12.2019 13:21 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
87 490.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 490.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 18:22
Документи
38
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Початкова пропозиція
97 612.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 612.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
96f8871feca6427e8edbe2d78caa5ef5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-001048-c-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Номер договору:
2
Сума договору:
87 490.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний