-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена)
87 490.50
UAH без ПДВ
Номер:
96f8871feca6427e8edbe2d78caa5ef5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-001048-c-a1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Контактна особа:
Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
87 490.50 UAH без ПДВ
Оплачено:
87 490.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Кількість
485 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
гомілка куряча заморожена
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
четвертина куряча заморожена
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
стегно куряче заморожене
Кількість
110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
печінка яловича заморожена
Кількість
67 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті