-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Туба
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-000776-c
Джерело фінансування- кошти Держбюджету України
Завершена
469 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
5e884c29c8bb42ce912ed422113583fa
Внутрішній номер закупівлі:
4012675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-000776-c
Замовник:
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224620
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, проспект Свободи, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Варська Ольга Миронівна +380322428153 olja_mp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
469 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 12:27 - 19.11.2019 12:32
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 12:27 - 29.11.2019 12:32
Аукціон:
02.12.2019 13:21 - 02.12.2019 13:54
Період кваліфікації:
02.12.2019 13:54 - 04.12.2019 16:22
Період завантаження договору:
04.12.2019 16:07 - 24.12.2019 16:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Туба
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Винограденко Микита Васильович
Оскарження: 02.12.2019 13:54 - 15.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3380208113
-
Контактна особа:
Винограденко Микита Васильович +380684627121 88trade@ukr.net
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, м. Харків, пр.Гагаріна 174/5 кв.6
Оскарження: 02.12.2019 13:54 - 15.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
432 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2019 16:07
Документи
24
Скарги
0
УБСП "КОМОРА"
Оскарження: 04.12.2019 16:07 - 15.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14292414
-
Контактна особа:
Дутко Роман Васильович +380443900032 sale@komora.com https://komora.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Кудряшова, 3, офіс 133
Оскарження: 04.12.2019 16:07 - 15.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
467 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2019 16:22
Документи
32
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Томашенко Галина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1252200507
-
Контактна особа:
Томашенко Галина Михайлівна 380638918821, 380638918821 tender-tomashenko@i.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Мурашка, буд. 5, кв.23
Початкова пропозиція
469 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ІН-ДЖАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38607747
-
Контактна особа:
ТОВ "ІН-ДЖАЗ" 044-451-86-15 tender@injazz.ua http://www.jazzclub.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03150, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 1
Початкова пропозиція
469 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc525900a7824785ba10453b5b2fce3c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-000776-c-c1
Постачальник:
УБСП "КОМОРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14292414
-
Контактна особа:
Дутко Роман Васильович +380443900032 sale@komora.com https://komora.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Кудряшова, 3, офіс 133
Номер договору:
16-12/2019
Сума договору:
467 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний