-
Відкриті торги
-
КЕП
Туба
467 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc525900a7824785ba10453b5b2fce3c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-000776-c-c1
Замовник:
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224620
-
Контактна особа:
Варська Ольга Миронівна +380322428153 olja_mp@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, проспект Свободи, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
УБСП "КОМОРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14292414
-
Контактна особа:
Дутко Роман Васильович +380443900032 sale@komora.com https://komora.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Кудряшова, 3, офіс 133
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Номер договору:
16-12/2019
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
467 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 467 700.00 UAH)
Оплачено:
467 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 467 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Туба
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
147d6449695a467696d22066edbb5197
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вказана причина обгрунтовується тим, що в переліку причин додавання змін до договору відсутня причина- зміна джерела фінансування закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано