-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-000021-b
Лот 1: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 493 учні; пільговики:47 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 16 учнів); Лот 2: Великокостромський НВК (1-4 класи: 88 учнів; пільговики: 10 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Торги не відбулися
1 194 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
Номер:
7b8642ea88ba46c3b8fdca8f5fb78300
Внутрішній номер закупівлі:
4010364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-000021-b
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 194 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2019 08:09 - 19.11.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 08:09 - 29.11.2019 09:00
Аукціон:
02.12.2019 14:59 - 02.12.2019 15:22
Період кваліфікації:
02.12.2019 15:22 - 04.12.2019 16:58
Тендерна документація
- Лот №1 ₴900 108.00 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
- Лот №2 ₴294 612.00 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )