-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-000021-b
Лот 1: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 493 учні; пільговики:47 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 16 учнів); Лот 2: Великокостромський НВК (1-4 класи: 88 учнів; пільговики: 10 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Торги не відбулися
1 194 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
Період оскарження:
14.11.2019 08:09 - 25.11.2019 00:00
Нічого не знайдено.