-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної, 26)
Тендер Prozorro UA-2019-11-13-002033-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
d7abf16261524424b2ce48eecbd5f025
Внутрішній номер закупівлі:
4009924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-13-002033-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леонтьєв Олексій Олександрович +380566743401 jurist.kzcpmsdo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2019 17:57 - 18.11.2019 18:02
Період прийому пропозицій:
13.11.2019 17:57 - 28.11.2019 18:02
Аукціон:
29.11.2019 11:32 - 29.11.2019 12:05
Період кваліфікації:
29.11.2019 12:05 - 03.12.2019 16:16
Період завантаження договору:
02.12.2019 15:49 - 22.12.2019 15:49
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата Робіт здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Підрядника таким чином: частково та/або в повному обсязі згідно підписаного сторонами Акту виконаних робіт, рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної, 26)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.02.2020
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Л.Чайкіної, 26
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТКАЧЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Оскарження: 29.11.2019 12:05 - 13.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2664913622
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТКАЧЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА +380963677330 tkachenko.tv@i.ua
-
Адреса:
Україна, 53300, Дніпропетровська обл., місто Орджонікідзе, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 1/2, квартира 18
Оскарження: 29.11.2019 12:05 - 13.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
404 163.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.12.2019 15:49
Документи
40
Скарги
0
ФОП "КОДРІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 02.12.2019 15:49 - 14.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669805592
-
Контактна особа:
Александр Кодрин +380676458292 sholohovo2000@i.ua
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 43
Оскарження: 02.12.2019 15:49 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
417 862.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 16:16
Документи
94
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПСК ФЛАГМАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38732382
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПСК ФЛАГМАН" +380677193888 tarik_flagman@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02002, місто Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 11
Початкова пропозиція
409 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "УКРГАЗІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40767207
-
Контактна особа:
Дмитро Похиленко +380675681913 ukrgazinzh@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 37
Початкова пропозиція
411 217.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd3515d61d3046da97396dbc40640933
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-13-002033-a-b1
Постачальник:
ФОП "КОДРІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669805592
-
Контактна особа:
Александр Кодрин +380676458292 sholohovo2000@i.ua
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 43
Номер договору:
164/12
Сума договору:
382 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
17.12.2019 00:00
Статус:
Підписаний