-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної, 26)
382 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd3515d61d3046da97396dbc40640933
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-13-002033-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Контактна особа:
Леонтьєв Олексій Олександрович +380566743401 jurist.kzcpmsdo@gmail.com
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КОДРІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669805592
-
Контактна особа:
Александр Кодрин +380676458292 sholohovo2000@i.ua
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 43
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
164/12
Дата підписання:
17.12.2019 00:00
Період дії договору:
17.12.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
382 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної, 26)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.02.2020
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Л.Чайкіної, 26
На карті