-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2016-11-10-000576-c
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
2c9965bd4724453eb8986b4a5e24324d
Внутрішній номер закупівлі:
400476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-10-000576-c
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34121000-1 Міські та туристичні автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2016 17:11 - 18.11.2016 17:16
Період прийому пропозицій:
10.11.2016 17:11 - 28.11.2016 17:16
Аукціон:
29.11.2016 13:18 - 29.11.2016 13:39
Період кваліфікації:
29.11.2016 13:39 - 02.12.2016 16:49
Період завантаження договору:
29.11.2016 13:39 - 19.12.2016 13:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
1 штуки
Період постачання
16.12.2016 - 26.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АТП Слободянюк
Оскарження: 29.11.2016 13:39 - 13.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Оскарження: 29.11.2016 13:39 - 13.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
1 679 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 679 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2016 16:49
Документи
12
Скарги
0
ПП Форсаж
×
-
Код ЄДРПОУ:
32268173
-
Контактна особа:
Орел Ігор Віталійович +380631943131 forsazh2002@ukr.net
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя буд. 383, кв. 3
Початкова пропозиція
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
4699623a34a94eb6abff9603e21c521c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-10-000576-c-a1
Постачальник:
ТОВ АТП Слободянюк
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Номер договору:
345
Сума договору:
1 679 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2016 00:00 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання:
13.12.2016 00:00
Статус:
Підписаний