-
Відкриті торги
-
КЕП
шкільний автобус
1 679 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4699623a34a94eb6abff9603e21c521c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-10-000576-c-a1
Постачальник:
ТОВ АТП Слободянюк
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
345
Дата підписання:
13.12.2016 00:00
Період дії договору:
13.12.2016 00:00 - 31.12.2016 23:59
Сума договору:
1 679 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 679 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
1 штуки
Період постачання
16.12.2016 - 26.12.2016