-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Олія рафінована соняшникова
Тендер Prozorro UA-2016-11-09-000540-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
7aec83fc3d3241219a33470449e60310
Внутрішній номер закупівлі:
400455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-09-000540-a
Замовник:
КУ "Одеський обласний медичний центр психічного здоров*я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38644773
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, Одеса, вул.акад.Воробйова,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костік Лариса Анатоліївна +380487200051 opnd@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15421000-5 Рафіновані оліїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
950.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2016 12:32 - 15.11.2016 12:37
Період прийому пропозицій:
09.11.2016 12:32 - 25.11.2016 12:37
Аукціон:
28.11.2016 12:57 - 28.11.2016 14:00
Період кваліфікації:
28.11.2016 14:00 - 02.12.2016 14:35
Період завантаження договору:
28.11.2016 14:00 - 18.12.2016 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія рафінована соняшникова
×
-
ДК 016:2010:
10.41.5 Олії рафіновані
Кількість
5000 літр
Період постачання
20.12.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
65006, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Академіка Воробйова, 9, вул. Канатна,27
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
Оскарження: 28.11.2016 14:00 - 13.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaprodukt@mail.ru
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Оскарження: 28.11.2016 14:00 - 13.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
147 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2016 14:35
Документи
8
Скарги
0
ФОП Короїд Г.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2686101664
-
Контактна особа:
Галина Короид 0975953999 koroid_galina@mail.ru
-
Адреса:
Украина, Одесская область, Г. Белгород-Днестровский, ул. Островского, 35
Початкова пропозиція
135 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Мале Приватне Підприємство "Ритм" 0552410780 klimenko.serj@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
127 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ФОП Безкорованюк Тетяна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2734819407
-
Контактна особа:
Безкорованюк Тетяна Володимирівна +380660159074 tvbez@ukr.net
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Богдана Хмельницького,буд.23,кв.91
Початкова пропозиція
135 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
124 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Адіссея"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39995138
-
Контактна особа:
Полищук Станіслав Леонідович 380993552404, 380952209338 adisseia@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ХІМІЧНА, БУДИНОК 1/27, ОФІС 5
Початкова пропозиція
140 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРАВЧЕНКО ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3185603816
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРАВЧЕНКО ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ +380501067527 denis_virol@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 75700, Херсонська обл., Скадовський район, місто Скадовськ, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 157, квартира 13
Початкова пропозиція
141 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "РИМ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39878613
-
Контактна особа:
Роман Фейганов +380994363014 kapitan1104@mail.ru
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, м. Одеса, ВУЛИЦЯ ДАЛЬНИЦЬКА, будинок 44
Початкова пропозиція
129 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВ "ГЕРМЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30446015
-
Контактна особа:
Александр Гройсман +380674017701, +380482371203 germes-nk@mail.ru
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Грушевського, буд. 41
Початкова пропозиція
142 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВ ПРОДУКТ-ПОСТАЧАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40857806
-
Контактна особа:
Клімів Оксана Іванівна +380730126515 product_supply@ukr.net
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Князівська, буд.21, кв.1
Початкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c52cfc0ff5d9419c9b3bebc44ea7d452
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-09-000540-a-b1
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaprodukt@mail.ru
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Номер договору:
74/16
Сума договору:
107 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2016 16:54 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання:
14.12.2016 16:54
Статус:
Підписаний