-
Відкриті торги
-
КЕП
Олія рафінована соняшникова
107 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c52cfc0ff5d9419c9b3bebc44ea7d452
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-09-000540-a-b1
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaprodukt@mail.ru
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Номер договору:
74/16
Дата підписання:
14.12.2016 16:54
Період дії договору:
14.12.2016 16:54 - 31.12.2016 23:59
Сума договору:
107 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія рафінована соняшникова
×
-
ДК 016:2010:
10.41.5 Олії рафіновані
Кількість
5000 літр
Період постачання
20.12.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
65006, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Академіка Воробйова, 9, вул. Канатна,27
На карті