-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області або штучної споруди на неї.
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-003312-b
Завершена
2 620 023.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 870.00 UAH
мін. крок: 0% або 870.00 UAH
Номер:
d2b7fdab72ff4d8b932b07e4897b73d9
Внутрішній номер закупівлі:
3991313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-08-003312-b
Замовник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Городчиков +380958444129 drbgp.zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 620 023.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2019 17:54 - 14.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2019 17:54 - 24.11.2019 18:00
Аукціон:
25.11.2019 11:00 - 25.11.2019 16:34
Період кваліфікації:
25.11.2019 16:34 - 29.11.2019 17:31
Період завантаження договору:
29.11.2019 15:14 - 19.12.2019 15:14
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴230 714.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050516 Благодатне - Валер'янівка на ділянці км 0+000 - км 9+500»
- Лот №2 ₴422 571.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0535 Слов'янськ - Майдан на ділянці км 11+100 - км 28+500»
- Лот №3 ₴170 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0544 Мирноград - Гродівка - до а/д /Н-20/ на ділянці км 15+394 - км 22+600»
- Лот №4 ₴170 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0544 Мирноград - Гродівка - до а/д /Н-20/ на ділянці км 22+600 - км 29+800»
- Лот №5 ₴58 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С051424 Дмитрівка - Привілля - Сергіївка на ділянці км 7+690 - км 8+800»
- Лот №6 ₴257 421.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0523 Костянтинівка - Дружківка на ділянці км 0+000 - км 10+600»
- Лот №7 ₴85 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050539 Обхід с. Володимирівка на ділянці км 0+000 - км 3+100»
- Лот №8 ₴136 551.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0525 Покровськ - Гришине - Новоолександрівка на ділянках км 0+000 - км 8+800»
- Лот №9 ₴85 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050125 Обхід с.м.т. Олександрівки на ділянці км 0+000 - км 4+200»
- Лот №10 ₴70 000.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050961 Від /Селидове - Максимільянівка/ - Українськ на ділянці км 0+000 - км 3+300»
- Лот №11 ₴240 421.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050303 Бахмут - Кліщіївка - Андріївка на ділянці км 0+000 - км 9+900»
- Лот №12 ₴82 569.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050116 Софіївка - Новополтавка на ділянці км 0+000 - км 3+400»
- Лот №13 ₴184 360.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050723 Юр'ївка - Грузьке на ділянці км 0+000 - км 7+600»
- Лот №14 ₴427 416.00 ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050319 Від /Т-05-13/ - Благодатне - Соледар - Володимирівка з під'їздом до Новопетрівки км 0+000 - км 17+600»