-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Мережевий комутатор)
Тендер Prozorro UA-2019-11-07-001131-c
Мережевий комутатор, згідно додатку №4 тендерної документації
Завершена
19 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 95.10 UAH
Номер:
67a9236e4bd348e88a87300e4307cc9d
Внутрішній номер закупівлі:
3982745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-07-001131-c
Замовник:
Регіональна філія "Донецька залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька обл., Лиман (Красний Лиман), вул. Кірова, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Погребняк Станислав +38(06261)6-26-53 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
95.10 UAH
Період уточнення:
07.11.2019 14:47 - 15.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2019 14:47 - 25.11.2019 17:00
Аукціон:
26.11.2019 15:35 - 26.11.2019 15:56
Період кваліфікації:
26.11.2019 15:56 - 03.12.2019 17:36
Період завантаження договору:
26.11.2019 15:56 - 16.12.2019 15:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережевий комутатор
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Оскарження: 26.11.2019 15:56 - 14.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Оскарження: 26.11.2019 15:56 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
18 879.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 879.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 17:36
Документи
17
Скарги
0
ФОП "ЗІНЧЕНКО ОЛЕГ БОРИСОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2260704670
-
Контактна особа:
Олег Зінченко +380509760085,+380532642042,+380684745789,+380971674023 dostupno_555@ukr.net
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ П.КОМУНИ, будинок 1Б, квартира 14
Початкова пропозиція
19 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
606da8c8281a4aacaa0f1c0900e0ac9d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-07-001131-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Номер договору:
ДОН/НХ-19787/НЮ-В
Сума договору:
18 879.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.12.2019 00:00
Статус:
Підписаний