• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Мережевий комутатор)

Мережевий комутатор, згідно додатку №4 тендерної документації

18 879.00 UAH з ПДВ
Номер: 606da8c8281a4aacaa0f1c0900e0ac9d
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-07-001131-c-b1
Замовник: Регіональна філія "Донецька залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Класифікатор ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: Мережевий комутатор, згідно додатку №4 тендерної документації
Номер договору: ДОН/НХ-19787/НЮ-В
Дата підписання: 19.12.2019 00:00
Період дії договору: 19.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 18 879.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 879.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережевий комутатор
Код ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті