-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-11-05-002074-b
Завершена
460 957.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 609.57 UAH
мін. крок: 1% або 4 609.57 UAH
Номер:
d5e05d14ade940b080dc0b4bad473799
Внутрішній номер закупівлі:
3970779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-05-002074-b
Замовник:
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21107251
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна +380542700065,+380542700066 getman20@i.ua http://mayno.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 957.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 609.57 UAH
Період уточнення:
05.11.2019 15:08 - 10.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2019 15:08 - 20.11.2019 17:00
Аукціон:
21.11.2019 12:46 - 21.11.2019 13:07
Період кваліфікації:
21.11.2019 13:07 - 22.11.2019 08:31
Період завантаження договору:
21.11.2019 13:07 - 11.12.2019 13:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований Будинок дитини», м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 158.
Кількість – пульсоксиметр – 5 шт.
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально-небезпечних захворювань», м. Суми, вул. Куликівська, 43.
Кількість електроенцефалограф – 1 шт.
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», м. Суми, 40022, пл. Троїцька, 14.
Кількість: електрокардіограф синхронний 12 канальний – 1 шт.
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер», м. Суми, вул. Ковпака,30.
Кількість: телеметричний комплекс – 1 шт.
електрокардіограф – 1 шт.
Кількість
9 штуки
Період постачання
05.12.2019 - 26.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТСМ АСІСТАНС"
Оскарження: 21.11.2019 13:07 - 03.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43019711
-
Контактна особа:
ТСМ АСІСТАНС +380969708509 tsmassistance@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Оскарження: 21.11.2019 13:07 - 03.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
459 983.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2019 08:31
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ФАРМА СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40168878
-
Контактна особа:
ТОВ Фарма СІС +380993186910 corpfarmasis@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 19
Початкова пропозиція
460 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
14eb2f96d12043a88cf21b132f55cfab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-05-002074-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТСМ АСІСТАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43019711
-
Контактна особа:
ТСМ АСІСТАНС +380969708509 tsmassistance@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Номер договору:
105
Сума договору:
459 983.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 10:38
Статус:
Виконаний