• Відкриті торги
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

459 983.00 UAH без ПДВ
Номер: 14eb2f96d12043a88cf21b132f55cfab
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-05-002074-b-b1
Замовник: КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
Постачальник: ТОВ "ТСМ АСІСТАНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 105
Дата підписання: 09.12.2019 10:38
Період дії договору: 09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 459 983.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 459 983.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований Будинок дитини», м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 158. Кількість – пульсоксиметр – 5 шт. Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально-небезпечних захворювань», м. Суми, вул. Куликівська, 43. Кількість електроенцефалограф – 1 шт. Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», м. Суми, 40022, пл. Троїцька, 14. Кількість: електрокардіограф синхронний 12 канальний – 1 шт. Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер», м. Суми, вул. Ковпака,30. Кількість: телеметричний комплекс – 1 шт. електрокардіограф – 1 шт.
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 9 штуки
Період постачання 05.12.2019 - 26.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 3a0877b40d7e45a684e67689e2b02c3b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Продовжити строк дії договору та строк виконання зобов'язань, щодо передачі товару, у зв’язку з відсутністю фактичних надходжень спеціального фонду бюджету. 2. Внести зміни до п.п 5.1, та викласти його в наступній редакції: «Поставка Товару здійснюється за адресою покупця в термін до 31.05.2020 року». 3. Внести зміни до п.п 12.1, та викласти його в наступній редакції: «Цей договір набирає чинності з дня отримання бюджетних асигнувань Замовником, встановлених кошторисом та фактичних надходжень спеціального фонду бюджету і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань за цим Договором».
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 10:32
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод уг до 105 від 09.12.19.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 6255869fc3bf4822acb521bdbdac9242
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Продовжити строк дії договору та строк виконання зобов'язань, щодо передачі товару, у зв’язку з відсутністю фактичних надходжень спеціального фонду бюджету. 2. Внести зміни до п.п 5.1, та викласти його в наступній редакції: «Поставка Товару здійснюється за адресою покупця в термін до 01.09.2020 року». 3. Внести зміни до п.п 12.1, та викласти його в наступній редакції: «Цей договір набирає чинності з дня отримання бюджетних асигнувань Замовником, встановлених кошторисом та фактичних надходжень спеціального фонду бюджету і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань за цим Договором».
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 16.06.2020 14:20
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 2 до договору №105 від 09.12.19.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: de2229c5267f4f9086182b323526bac1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Продовжити строк дії договору та строк виконання зобов'язань, щодо передачі товару, у зв’язку з відсутністю фактичних надходжень спеціального фонду бюджету. 2. Внести зміни до п.п 5.1, та викласти його в наступній редакції: «Поставка Товару здійснюється за адресою покупця в термін до 01.09.2020 року». 3. Внести зміни до п.п 12.1, та викласти його в наступній редакції: «Цей договір набирає чинності з дня отримання бюджетних асигнувань Замовником, встановлених кошторисом та фактичних надходжень спеціального фонду бюджету і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань за цим Договором». 4. Пункт 3.1. Договору викласти в наступній редакції: «3.1 Ціна Договору 459 983,00 (чотириста п’ятдесят дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят три гривні 00 коп.) ПДВ не передбачено, у тому числі: 265 033,00 (Двісті шістдесят п’ять тисяч тридцять три гривні 00 коп.) без ПДВ в межах обсягу фінансування на 2019 рік; 194 950,00 (Сто дев’яносто чотири тисячі дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.) без ПДВ в межах обсягу фінансування на 2020 рік.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 07.08.2020 09:51
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 3 дог 105.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 47d75fb4dc964dada16c8a8ff4b20b53
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін до додаткової угоди №1 від 27.12.2019 в частині доповнення точної дати завершення терміну дії договору. Дана зміна обумовлена вимогою казначейської служби вказати конкретну дату дії договору. Оскільки при укладанні додаткової угоди №1 від 27.12.2019 не було відомо про виділення коштів обласного бюджету на погашення забергованості зща поставлене обладнання такий термін передбачити було не можливо.
    Номер додаткової угоди: 1/1
    Дата внесення змін до договору: 10.08.2020 09:49
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 2e461c8659b94421acf3484be7a2f806
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Виправлення технічних помилок у додатковій угоді №3
    Номер додаткової угоди: 3/1
    Дата внесення змін до договору: 12.08.2020 08:32
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.уг.pdf
p7s
sign.p7s