-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
монохромне багатофункціональне устройство – 2 шт., повнокольорове багатофункціональне устройство – 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2016-11-09-001366-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
fc3139be4b9c4b27a880a277f021f33e
Внутрішній номер закупівлі:
396405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-09-001366-a
Замовник:
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
23928934
-
Адреса:
49004, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Журавель +380567428403 zhuravel@oblinfo.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2016 17:37 - 15.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2016 17:37 - 25.11.2016 09:00
Аукціон:
28.11.2016 15:07 - 28.11.2016 15:28
Період кваліфікації:
28.11.2016 15:28 - 30.11.2016 13:05
Період завантаження договору:
28.11.2016 15:28 - 18.12.2016 15:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монохромне багатофункціональне устройство – 2 шт., повнокольорове багатофункціональне устройство – 1 шт.
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
3 штуки
Період постачання
01.12.2016 - 16.12.2016
Місце постачання
49004, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спайк ЛТД
Оскарження: 28.11.2016 15:28 - 11.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20250489
-
Контактна особа:
Кривошея Ігор Анатолійович +380562340607 tehdir@spike.dp.ua http://spike.net.ua/
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Столярова, 5
Оскарження: 28.11.2016 15:28 - 11.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2016 13:05
Документи
50
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "БІ ТУ СІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36295263
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БІ ТУ СІ" +380562310650 b2c@b2c.dp.ua
-
Адреса:
Украина, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепр (Днепропетровск), 49070 м.Дніпропетровськ, вул. Артема, буд. 91
Початкова пропозиція
499 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
acf7cfa78f844569903d03c575147a3b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-09-001366-a-a1
Постачальник:
ТОВ Спайк ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
20250489
-
Контактна особа:
Кривошея Ігор Анатолійович +380562340607 tehdir@spike.dp.ua http://spike.net.ua/
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Столярова, 5
Номер договору:
200
Сума договору:
499 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2016 00:00 - 26.12.2016 00:00
Дата підписання:
14.12.2016 09:10
Статус:
Підписаний