-
Відкриті торги
-
КЕП
монохромне багатофункціональне устройство – 2 шт., повнокольорове багатофункціональне устройство – 1 шт.
499 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
acf7cfa78f844569903d03c575147a3b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-09-001366-a-a1
Постачальник:
ТОВ Спайк ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
20250489
-
Контактна особа:
Кривошея Ігор Анатолійович +380562340607 tehdir@spike.dp.ua http://spike.net.ua/
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Столярова, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
200
Дата підписання:
14.12.2016 09:10
Період дії договору:
14.12.2016 00:00 - 26.12.2016 00:00
Сума договору:
499 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 499 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монохромне багатофункціональне устройство – 2 шт., повнокольорове багатофункціональне устройство – 1 шт.
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
3 штуки
Період постачання
01.12.2016 - 16.12.2016
Місце постачання
49004, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 2
На карті