-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-11-01-000428-a
Завершена
4 732 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
861f0bce3d50475d92f3b4be006220b3
Внутрішній номер закупівлі:
3958994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-01-000428-a
Замовник:
Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Додаткова контактна особа:
Посунько Світлана 380473424109 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Миру,60/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Посунько Світлана 380473424109 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 732 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2019 13:57 - 23.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2019 13:57 - 03.12.2019 00:00
Період прекваліфікації:
03.12.2019 00:00 - 22.12.2019 00:00
Аукціон:
23.12.2019 14:01 - 23.12.2019 14:28
Період кваліфікації:
23.12.2019 14:28 - 24.12.2019 13:31
Період завантаження договору:
23.12.2019 14:28 - 12.01.2020 14:28
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписТермін оплати може бути уточнений сторонами при укладенні договору, оплата виконується згідно фактично спожитого обсягу природного газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
364000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади (межа балансової належності)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00388932
-
Контактна особа:
ПрАТ ЛНЗ 380677323922, 380677323922 ogklymenko@lnz.com.ua
-
Адреса:
20635, Україна, Черкаська область, село Лебедин, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 17
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Оскарження: 23.12.2019 14:28 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Оскарження: 23.12.2019 14:28 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 060 240.00 UAH з ПДВ /
1 733 000.00 UAH з ПДВ
1 733 000.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС 050-428-5556 KRAIOVA96_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
2 977 520.00 UAH з ПДВ /
1 733 003.00 UAH з ПДВ
1 733 003.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2019 16:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183, 380991996619 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, Цілиноградська 58-А
Початкова пропозиція
1 758 120.00 UAH з ПДВ /
1 733 004.00 UAH з ПДВ
1 733 004.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2019 16:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea5964635f9d4c33ba0a2244c89678c7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-01-000428-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Номер договору:
7
Сума договору:
1 016 854.45 UAH з ПДВ
Сума договору:
847 378.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний