-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
природний газ
1 016 854.45
UAH з ПДВ
Номер:
ea5964635f9d4c33ba0a2244c89678c7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-01-000428-a-c1
Замовник:
Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Контактна особа:
Посунько Світлана 380473424109 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Миру,60/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
13.01.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 016 854.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 475.74 UAH)
Оплачено:
1 016 854.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 475.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
260135 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади (межа балансової належності)
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
7d9351c8647d4b1fbf24bef13cdac5e2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту додаткової угоди № 2 від 20.01.2020 року. (зміна реквізитів Покупця) 14. Сума договору після внесення змін: без змін. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f107d9d9a4f74f509ebd7ce1d5af95d3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди № 1 від 27.08.2020 року.
п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
a3faa0e75aa64ca5a0a19589be667d2d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди № 3 від 28.08.2020 року.
п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.08.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
67783fa8d0f84cfeb71edeb73d606aa8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку з допущеннм технічної помилки під час публікації попередньої додаткової угоди, а саме, помилкового зазначення номеру додаткової угоди (№ 3, замість необхідного №2) від 28.08.2020 р. Викласти додаткову угоду №2 від 28.08.2020 р. повторно. п. 14. Сума договору після внесення змін: без змін. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: без змін.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.08.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
59cbacbe07a046019b2772cc183e2b80
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди № 3 від 05.10.2020 року.
п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.10.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f286dcaa24404328a6f178dd327279fa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди № 4 від 10.11.2020 року. п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
10.11.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
35da93b3a60245a8bfdd816957101a33
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №5 від 01.12.2020 року
п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.12.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
23d4a90bdb0042baa613a04529516407
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №6 від 01.12.2020 року
п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
01.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
68719981a02b46c8b98aff88aaa3ec0e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №7 від 21.12.2020 року п. 14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
21.12.2020 10:00
Статус:
Опубліковано