-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкцію аеродромного комплексу КП 'Аеропорт Хмельницький' з продовженням штучної злітно - посадкової смуги на 500 метрів»
Тендер Prozorro UA-2019-11-01-001504-b
Завершена
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 100 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 100 000.00 UAH
Номер:
3d51ccd744c44cffbc411fa0d9ea4288
Внутрішній номер закупівлі:
3958941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-01-001504-b
Замовник:
КП "Аеропорт Хмельницький"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21324586
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Аеоропрт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Валерій Ростиславович +380677889920 aer.km@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2019 13:51 - 06.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2019 13:51 - 16.11.2019 18:00
Аукціон:
18.11.2019 11:09 - 18.11.2019 11:30
Період кваліфікації:
18.11.2019 11:30 - 18.11.2019 15:37
Період завантаження договору:
18.11.2019 11:30 - 08.12.2019 11:30
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписПопередня оплата здійснюється у розмірі не більше 30% вартості фінансування робіт, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджетів, за умови отримання погодження у головного розпорядника бюджетних коштів, що передбачено норми Постанови КМУ «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» №117 від 23 квітня 2014 р., на строк, що не перевищує 30 календарних днів
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт здійснюється за фактом їх виконання після підписання Сторонами відповідного акту прийому-передачі щодо кожного етапу окремо, або щодо роботи в цілому згідно з Календарним планом, в строк, що не перевищує 5 (п’яти) банківських днів від дати підписання Сторонами відповідних актів прийому-передачі
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкцію аеродромного комплексу КП 'Аеропорт Хмельницький' з продовженням штучної злітно - посадкової смуги на 500 метрів» (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ"
Оскарження: 18.11.2019 11:30 - 29.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37355642
-
Контактна особа:
Дмитрий Козлов +380509351428 d.kozlov@ukrdorproekt.com
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 29 А
Оскарження: 18.11.2019 11:30 - 29.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
9 930 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 930 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2019 15:37
Документи
89
Скарги
0
ДП "ПІВДЕНДІПРОНДІАВІАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14307759
-
Контактна особа:
ДП "ПІВДЕНДІПРОНДІАВІАПРОМ" +380504013996 VRR5-5@I.UA
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 130-А
Початкова пропозиція
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c11eb2ec8bbf417a81001ef2bbc94baf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-01-001504-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37355642
-
Контактна особа:
Дмитрий Козлов +380509351428 d.kozlov@ukrdorproekt.com
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 29 А
Номер договору:
UA-HMJ-02/Д1-А.П
Сума договору:
9 930 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 275 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.12.2019 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.12.2019 00:00
Статус:
Підписаний