• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкцію аеродромного комплексу КП 'Аеропорт Хмельницький' з продовженням штучної злітно - посадкової смуги на 500 метрів»

9 930 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c11eb2ec8bbf417a81001ef2bbc94baf
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-01-001504-b-a1
Замовник: КП "Аеропорт Хмельницький"
Постачальник: ТОВ "ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: UA-HMJ-02/Д1-А.П
Дата підписання: 05.12.2019 00:00
Період дії договору: 05.12.2019 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 9 930 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 655 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкцію аеродромного комплексу КП 'Аеропорт Хмельницький' з продовженням штучної злітно - посадкової смуги на 500 метрів» (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, АЕРОПОРТ На карті

Внесені зміни

    Номер: 12dc97fb1f0c4886afd6f4f2ca0c0838
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" та бюджетні асигнування на 2020 рік
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
doc
ДОДАТКОВА УГОДА.doc
    Номер: 7f84479915704256a8e8a76b4a272933
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4ч.4ст.36 "Про публічні закупівлі" бюджетні асигнування
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 04e27952e3114927ad68c7ab16f61446
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: ЗУ "Про публічні закупівлі" та відповідно до умов договору
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 01.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2.pdf
    Номер: d42db34b51a5463da54202b677005b5d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: пункт 4 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" (в редакції до 19.04.2020 року)
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 17.06.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
ДУ 4.pdf
    Номер: accd98ad6db54ebdac7a36d195890a1b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 27.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 5.pdf
    Номер: 7557ed0df21b42f8a666048812c64498
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 28.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 6.pdf
    Номер: 5b173116bb92447aa747e78486d3207e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 7.pdf
    Номер: 1c558e1a4b584421a96b6ddf7b72c515
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 22.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 8.pdf