-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-10-31-002305-b
Кошти спеціального фонду
Завершена
1 295 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 476.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 476.80 UAH
Номер:
50c22ff7eb1c4ea3a5104caf117cafd5
Внутрішній номер закупівлі:
3956315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-31-002305-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 295 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 476.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
38 860.80 UAH
Період уточнення:
31.10.2019 18:00 - 05.11.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2019 18:00 - 15.11.2019 19:00
Аукціон:
18.11.2019 13:53 - 18.11.2019 14:14
Період кваліфікації:
18.11.2019 14:14 - 25.11.2019 13:46
Період завантаження договору:
18.11.2019 14:14 - 08.12.2019 14:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій – принтер, сканер, копіювальник 3 в 1
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Оскарження: 18.11.2019 14:14 - 06.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Левченко Ольга Петрівна 380503889817, 380503889817 Olga.Motrus@vm.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6
Оскарження: 18.11.2019 14:14 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 279 603.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2019 13:46
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "МАККОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38505899
-
Контактна особа:
Вадим Сергиенко +380443642329 v.sergienko@makkon.ua
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, Киев, ул. Эжена Потье, 12
Початкова пропозиція
1 285 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 285 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
c4eff08b3be2490fa6304b54cca7b555
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-31-002305-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Левченко Ольга Петрівна 380503889817, 380503889817 Olga.Motrus@vm.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6
Номер договору:
103
Сума договору:
1 279 603.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 066 336.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
06.12.2019 11:25
Статус:
Виконаний