• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

1 279 603.20 UAH з ПДВ
Номер: c4eff08b3be2490fa6304b54cca7b555
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-31-002305-b-b1
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Київській області
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 103
Дата підписання: 06.12.2019 11:25
Період дії договору: 06.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 279 603.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 213 267.20 UAH)
Оплачено: 1 279 603.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 213 267.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій – принтер, сканер, копіювальник 3 в 1
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 80 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02002, Україна, Київ, м. Київ, Вул. Євгена Сверстюка, 15 На карті