• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

персональні нагрудні відеореєстратори

Завершена

2 876 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер: 16d705f6a8da4352a4ae488f26d165d4
Внутрішній номер закупівлі: 3948082
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-30-000079-a   
Замовник: КП "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
Контактна особа: КАЦУБО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380688385659 sergoxxi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 876 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2019 10:00 - 05.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2019 10:00 - 15.11.2019 18:00
Аукціон: 18.11.2019 13:21 - 18.11.2019 13:54
Період кваліфікації: 18.11.2019 13:54 - 26.11.2019 00:07
Період завантаження договору: 25.11.2019 23:59 - 15.12.2019 23:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні нагрудні відеореєстратори
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 450 комплект
Період постачання до 26.12.2019
Місце постачання 03057, Україна, Київська область, м. Київ, пр-т Перемоги 38а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НК ІТ-ПРОЕКТ"

Оскарження: 18.11.2019 13:54 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 349 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 195 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.11.2019 23:43
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "СЕКУР ІНТЕГРАЦІЯ"

Оскарження: 25.11.2019 23:43 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 536 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 199 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.11.2019 23:49
Документи 56
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"

Оскарження: 25.11.2019 23:49 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 875 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.11.2019 23:59
Документи 16
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МТУ"

Оскарження: 25.11.2019 23:59 - 07.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 743 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 497 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2019 00:07
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 043b263c6a714ef78a2dc7177d34c231
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-30-000079-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МТУ"
Номер договору: 1012-2
Сума договору: 2 497 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 081 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 10.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s