-
Відкриті торги
-
КЕП
персональні нагрудні відеореєстратори
2 497 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
043b263c6a714ef78a2dc7177d34c231
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-30-000079-a-c1
Замовник:
КП "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41680696
-
Контактна особа:
КАЦУБО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380688385659 sergoxxi@gmail.com
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, вулиця ХРЕЩАТИК, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39272961
-
Контактна особа:
Марія Золотопупова +380965350992 mtukraine.llc@gmail.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, будинок 21/16
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Номер договору:
1012-2
Дата підписання:
10.12.2019 00:00
Період дії договору:
10.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 497 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 250.00 UAH)
Оплачено:
2 497 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні нагрудні відеореєстратори
Кількість
450 комплект
Період постачання
до 26.12.2019