-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-001799-c
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Завершена
3 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
ee21a143b3f54db590302f8d8e75a68d
Внутрішній номер закупівлі:
3947290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-29-001799-c
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька обл., Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сатоніна Катерина +380979494477 satonina580@ukr.net http://vnmiscrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
97 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2019 18:25 - 03.11.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2019 18:25 - 13.11.2019 20:00
Аукціон:
14.11.2019 13:41 - 14.11.2019 14:02
Період кваліфікації:
14.11.2019 14:02 - 19.11.2019 11:50
Період завантаження договору:
14.11.2019 14:02 - 04.12.2019 14:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за цим Договором проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів Покупцем з його поточного рахунку на поточний рахунок Продавця, що визначений в розділі XII цього Договору після поставки товару та пред'явлення Постачальником накладної на оплату товару (далі - накладна) протягом 10 календарних днів з дати поставки. Кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів. Закупівля за кошти державного бюджету
Кількість
135 комплект
Період постачання
26.11.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БІЛОУС ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА"
Оскарження: 14.11.2019 14:02 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3309402722
-
Контактна особа:
Людмила Білоус +380988467890 birdtempo@gmail.com
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ОГІЄНКА, будинок 1/34, квартира 30
Оскарження: 14.11.2019 14:02 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 236 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 236 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2019 11:50
Документи
42
Скарги
0
ТОВ ВСМ ЕКОЛОДЖІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42455122
-
Контактна особа:
Янко Олександр Володимирович +380955715488 aebgroup.tov@gmail.com http://www.vsmeco.com.ua/
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 114
Початкова пропозиція
3 249 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 249 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
62caed5103a6400f8842e035f2d48cb6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-29-001799-c-c1
Постачальник:
ФОП "БІЛОУС ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3309402722
-
Контактна особа:
Людмила Білоус +380988467890 birdtempo@gmail.com
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ОГІЄНКА, будинок 1/34, квартира 30
Номер договору:
1178
Сума договору:
3 236 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний