-
Відкриті торги
-
КЕП
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
3 236 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
62caed5103a6400f8842e035f2d48cb6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-29-001799-c-c1
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Контактна особа:
Сатоніна Катерина +380979494477 satonina580@ukr.net http://vnmiscrada.gov.ua/
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька обл., Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "БІЛОУС ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3309402722
-
Контактна особа:
Людмила Білоус +380988467890 birdtempo@gmail.com
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ОГІЄНКА, будинок 1/34, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Опис:
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Номер договору:
1178
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 236 760.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 236 760.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів. Закупівля за кошти державного бюджету
Кількість
135 комплект
Період постачання
26.11.2019 - 31.12.2019