-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-000274-c
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
f5b85eb1afdb4a1693c4527a4811d5e8
Внутрішній номер закупівлі:
3942984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-29-000274-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2019 10:27 - 03.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2019 10:27 - 13.11.2019 17:00
Аукціон:
14.11.2019 12:16 - 14.11.2019 12:37
Період кваліфікації:
14.11.2019 12:37 - 19.11.2019 10:04
Період завантаження договору:
14.11.2019 12:37 - 04.12.2019 12:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 15.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР
Оскарження: 14.11.2019 12:37 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39868914
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР +380442227794 info@rockphalt.com.ua http://rockphalt.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖМЕРИНСЬКА, будинок 22-Б, приміщення 201
Оскарження: 14.11.2019 12:37 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2019 10:04
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮВАС-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36477164
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮВАС-ТРЕЙД" LESYA.CHERVONENKO@UVAS.KIEV.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03148, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІМ’Ї СОСНІНИХ, будинок 3
Початкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0f30004d4900450f9ee854aa8562ae5a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-29-000274-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР
×
-
Код ЄДРПОУ:
39868914
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР +380442227794 info@rockphalt.com.ua http://rockphalt.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖМЕРИНСЬКА, будинок 22-Б, приміщення 201
Номер договору:
334/19
Сума договору:
100 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
83 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний