• Відкриті торги
  • КЕП

холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0f30004d4900450f9ee854aa8562ae5a
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-29-000274-c-b1
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 334/19
Дата підписання: 04.12.2019 00:00
Період дії договору: 04.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 100 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 666.67 UAH)
Оплачено: 100 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 666.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 20 тонни
Період постачання до 15.12.2019
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 89 На карті