-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.))
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-004011-b
Завершена
3 212 621.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
ba93403279424f31953f030871c38096
Внутрішній номер закупівлі:
3918355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-004011-b
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Дубина +380638249394 tender_sso@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 212 621.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
96 000.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 17:56 - 28.10.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2019 17:56 - 07.11.2019 15:00
Аукціон:
08.11.2019 13:43 - 08.11.2019 14:04
Період кваліфікації:
08.11.2019 14:04 - 20.11.2019 16:47
Період завантаження договору:
18.11.2019 17:37 - 08.12.2019 17:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.)) (джерело фінансування - бюджетні кошти)
×
-
НК 024:2019:
44039 Набір для першої медичної допомоги, що містить лікарських засобів
Кількість
1405 штуки
Період постачання
09.12.2019 - 24.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФАРММЕДАЛЬЯНС"
Оскарження: 08.11.2019 14:04 - 29.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38929750
-
Контактна особа:
ТОВ "ФАРММЕДАЛЬЯНС" STANDARD.FMA@UKR.NET http://www.aptechki.in.ua
-
Адреса:
03170, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ СЕРГІЯ ЄСЕНІНА, будинок 1
Оскарження: 08.11.2019 14:04 - 29.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 701 980.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 701 980.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.11.2019 17:37
Документи
11
Скарги
0
ПРАТ "АВ-ФАРМА"
Оскарження: 18.11.2019 17:37 - 01.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24736125
-
Контактна особа:
ПРАТ "АВ-ФАРМА" +380444005923 av_pharma@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, 01021, м.Київ, ВУЛ. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14 А
Оскарження: 18.11.2019 17:37 - 01.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 203 901.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 203 901.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2019 16:47
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
949838c4bfc64c5199215db0b1424cbd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-22-004011-b-b1
Постачальник:
ПРАТ "АВ-ФАРМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24736125
-
Контактна особа:
ПРАТ "АВ-ФАРМА" +380444005923 av_pharma@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, 01021, м.Київ, ВУЛ. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14 А
Номер договору:
167ссо-19
Сума договору:
3 203 901.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 994 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.12.2019 15:00
Статус:
Виконаний