-
Відкриті торги
-
КЕП
33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.))
3 203 901.00
UAH з ПДВ
Номер:
949838c4bfc64c5199215db0b1424cbd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-22-004011-b-b1
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Контактна особа:
Ігор Дубина +380638249394 tender_sso@ukr.net
-
Адреса:
01601, Україна, Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРАТ "АВ-ФАРМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24736125
-
Контактна особа:
ПРАТ "АВ-ФАРМА" +380444005923 av_pharma@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, 01021, м.Київ, ВУЛ. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14 А
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
167ссо-19
Дата підписання:
02.12.2019 15:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 203 901.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 601.00 UAH)
Оплачено:
3 203 901.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 601.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.)) (джерело фінансування - бюджетні кошти)
×
-
НК 024:2019:
44039 Набір для першої медичної допомоги, що містить лікарських засобів
Кількість
1405 штуки
Період постачання
09.12.2019 - 24.12.2019