-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-10-18-003915-b
Завершена
633 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 12 674.00 UAH
мін. крок: 2% або 12 674.00 UAH
Номер:
023f88d40eda48338601293ac75fc793
Внутрішній номер закупівлі:
3906881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-18-003915-b
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
633 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 674.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2019 16:58 - 25.10.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2019 16:58 - 04.11.2019 10:00
Аукціон:
05.11.2019 14:05 - 05.11.2019 15:08
Період кваліфікації:
05.11.2019 15:08 - 14.11.2019 14:39
Період завантаження договору:
12.11.2019 16:26 - 02.12.2019 16:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника в наступному порядку: щомісячна 100% оплата за фактично спожитий обсяг природного газу не пізніше 25 числа місяця наступного за місяцем постачання газу згідно актів приймання-передачі газу. Джерело фінансування закупівлі - кошти обласного бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСГАЗПРОМ"
Оскарження: 05.11.2019 15:08 - 22.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41334204
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСГАЗПРОМ" +380504805544 office_transgazprom@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 01014, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА, будинок 63
Оскарження: 05.11.2019 15:08 - 22.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
235 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.11.2019 16:42
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
Оскарження: 11.11.2019 16:42 - 23.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39796845
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ" +380503642929 gazenergo2015@gmail.com https://gazenergo.in.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ТОБОЛЬСЬКА, будинок 38, ЛІТЕРА "А-5"
Оскарження: 11.11.2019 16:42 - 23.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
280 317.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 969.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.11.2019 16:14
Документи
13
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 12.11.2019 16:14 - 23.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 12.11.2019 16:14 - 23.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
302 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 410.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.11.2019 16:26
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 12.11.2019 16:26 - 25.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 12.11.2019 16:26 - 25.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
306 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 599.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2019 14:39
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ" +380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
314 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Початкова пропозиція
296 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183, 380991996619 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, Цілиноградська 58-А
Початкова пропозиція
276 501.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 501.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
337 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
284 027.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Початкова пропозиція
381 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 093.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1d4821e272849889720292be279bfc9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-18-003915-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
С/567-19
Сума договору:
266 599.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
222 165.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.12.2019 10:00
Статус:
Виконаний