-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
266 599.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1d4821e272849889720292be279bfc9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-18-003915-b-b1
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
С/567-19
Дата підписання:
02.12.2019 10:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
266 599.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 433.17 UAH)
Оплачено:
193 833.21 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 305.53 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9c7e23cf5a5a4513b321beaae14a8716
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.10.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7213cf6ef8474aa18823bb8bfc2d7328
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяг закупівлі з 53,0 тис. куб. м.з урахуванням фактичного використання на 36,313 тис. куб. м.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.10.2020 09:34
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e8c6bbc38c18402fb8fd5c4e67109229
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
10.11.2020 08:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e6a786a7399846b4931bb0dcec7540f1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норми п. 2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 6603,00 грн. з ПДВ Підтверджений обсяг споживання 29703 куб. м. Загальна вартість договору 196126,00 грн.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
09.12.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
883203450af14127a1811564ab75c67c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п. 2 частини 5 ст 41 Закону. Ціна природного газу складає 7245,00 грн. (Сім тисяч двісті сорок пять грн. 00 коп.) за 1000 м3 з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.12.2020 09:00
Статус:
Опубліковано