-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2019-10-18-002479-b
Завершена
599 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 995.00 UAH
Номер:
100072644eba4f7a80e8f87b2ada8068
Внутрішній номер закупівлі:
3904837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-18-002479-b
Замовник:
Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427137
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Хомів +380978643054 tocsrdi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 995.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2019 14:11 - 23.10.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2019 14:11 - 02.11.2019 18:00
Аукціон:
04.11.2019 14:25 - 04.11.2019 14:46
Період кваліфікації:
04.11.2019 14:46 - 04.11.2019 16:17
Період завантаження договору:
04.11.2019 14:46 - 24.11.2019 14:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль HYUNDAI i30 WGN або еквівалент (кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 27.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО ЛІДЕР ЗАХІД"
Оскарження: 04.11.2019 14:46 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195305
-
Контактна особа:
Власюк Олег Юрійович 380981651111, 380981641111 ovlasyuk@hyundai-lviv.com
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, село Зимна Вода, Городоцька, 16
Оскарження: 04.11.2019 14:46 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
569 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
569 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 16:17
Документи
23
Скарги
0
ДП БАЗІС АВТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35991758
-
Контактна особа:
Калинов Богдан Вікторович +380487777785 b.kalynov@skoda.od.ua
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, БУДИНОК 39 / 4
Початкова пропозиція
599 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
279025824493497799174c1741b63672
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-18-002479-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО ЛІДЕР ЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195305
-
Контактна особа:
Власюк Олег Юрійович 380981651111, 380981641111 ovlasyuk@hyundai-lviv.com
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, село Зимна Вода, Городоцька, 16
Номер договору:
1
Сума договору:
569 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.11.2019 13:51
Статус:
Виконаний