-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль
569 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
279025824493497799174c1741b63672
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-18-002479-b-b1
Замовник:
Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427137
-
Контактна особа:
Марія Хомів +380978643054 tocsrdi@ukr.net
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО ЛІДЕР ЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195305
-
Контактна особа:
Власюк Олег Юрійович 380981651111, 380981641111 ovlasyuk@hyundai-lviv.com
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, село Зимна Вода, Городоцька, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
15.11.2019 13:51
Період дії договору:
15.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
569 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 569 990.00 UAH)
Оплачено:
569 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 569 990.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль HYUNDAI i30 WGN або еквівалент (кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 27.12.2019