-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2019-10-16-000407-c
Завершена
166 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 663.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 663.00 UAH
Номер:
805b43d3d3b3459db9af8bce90c4ef82
Внутрішній номер закупівлі:
3892615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-16-000407-c
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 663.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2019 13:28 - 21.10.2019 14:33
Період прийому пропозицій:
16.10.2019 13:28 - 31.10.2019 13:33
Аукціон:
01.11.2019 14:37 - 01.11.2019 15:10
Період кваліфікації:
01.11.2019 15:10 - 05.11.2019 10:55
Період завантаження договору:
01.11.2019 15:10 - 21.11.2019 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписФінансування за рахунок місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
25 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
Оскарження: 01.11.2019 15:10 - 16.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Оскарження: 01.11.2019 15:10 - 16.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
127 412.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 475.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2019 10:55
Документи
44
Скарги
0
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Початкова пропозиція
131 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39343817
-
Контактна особа:
Родіон Чміль +380509649906 tes2014@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 10, офіс 2
Початкова пропозиція
151 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
151 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Початкова пропозиція
166 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
166 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
5cbb98095a5440828ff27b893794cdf6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-000407-c-a1
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Номер договору:
222
Сума договору:
117 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
19.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний