-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
117 475.00
UAH без ПДВ
Номер:
5cbb98095a5440828ff27b893794cdf6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-000407-c-a1
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Контактна особа:
Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
222
Дата підписання:
19.11.2019 00:00
Період дії договору:
19.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
117 475.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
117 475.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
25 тонни
Період постачання
до 31.12.2019