-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Тендер Prozorro UA-2019-10-16-001198-b
Джерело фінансування: медична субвенція
Завершена
1 296 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 960.00 UAH
Номер:
fe1e0d2c021d40b8b93c5082f37b5e60
Внутрішній номер закупівлі:
3891709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-16-001198-b
Замовник:
КУ "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф""
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Царук +380432651104 buh_med_katastrof@ukr.net http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 296 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 960.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2019 11:38 - 21.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2019 11:38 - 31.10.2019 17:00
Аукціон:
01.11.2019 15:40 - 01.11.2019 16:01
Період кваліфікації:
01.11.2019 16:01 - 04.11.2019 17:13
Період завантаження договору:
01.11.2019 16:01 - 21.11.2019 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеореєстратор
Кількість
260 штуки
Період постачання
18.11.2019 - 04.12.2019
Карта пам'яті
Кількість
260 штуки
Період постачання
18.11.2019 - 04.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
Оскарження: 01.11.2019 16:01 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Богдан Михайлович +380983474040 podillya_finance@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Оскарження: 01.11.2019 16:01 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 293 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 293 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 17:13
Документи
63
Скарги
0
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович +380662906484 vip.protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Декабристів, 23 в
Початкова пропозиція
1 295 002.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 295 002.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
14ef0364fddc47bb9ed53e8e2c0e406e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-001198-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Богдан Михайлович +380983474040 podillya_finance@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Номер договору:
96
Сума договору:
1 293 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
20.11.2019 09:00
Статус:
Виконаний