-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
1 293 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
14ef0364fddc47bb9ed53e8e2c0e406e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-001198-b-b1
Замовник:
КУ "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф""
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Контактна особа:
Тетяна Царук +380432651104 buh_med_katastrof@ukr.net http://vinemd.org.ua
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Богдан Михайлович +380983474040 podillya_finance@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Номер договору:
96
Дата підписання:
20.11.2019 09:00
Період дії договору:
20.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 293 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 293 500.00 UAH)
Оплачено:
1 293 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 293 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеореєстратор
Кількість
260 штуки
Період постачання
18.11.2019 - 04.12.2019
Карта пам'яті
Кількість
260 штуки
Період постачання
18.11.2019 - 04.12.2019