-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (комп’ютер, персональний комп’ютер – моноблок)
Тендер Prozorro UA-2019-10-15-000522-a
кошти Державного бюджету України
Завершена
1 099 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 499.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 499.80 UAH
Номер:
d05765ef389f4a17b1275cfbf7007ae5
Внутрішній номер закупівлі:
3889206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-15-000522-a
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 j.babenko@knute.edu.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 099 960.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 499.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2019 16:27 - 22.10.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2019 16:27 - 01.11.2019 16:00
Аукціон:
04.11.2019 11:44 - 04.11.2019 12:05
Період кваліфікації:
04.11.2019 12:05 - 08.11.2019 15:16
Період завантаження договору:
04.11.2019 12:05 - 24.11.2019 12:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються згідно Договору протягом 14 (чотирнадцяти) банківських днів з моменту поставки товару, на підставі накладної або товарно-транспортної накладної шляхом безготівкового перерахунку коштів на поточний рахунок Постачальника згідно з його реквізитами, вказаними в Договорі, за умови наявності бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп'ютер, персональний комп'ютер-моноблок
Кількість
72 комплект
Період постачання
до 25.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Савченко Сергій Анатолійович
Оскарження: 04.11.2019 12:05 - 19.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257807096
-
Контактна особа:
ФОП Савченко Сергій Анатолійович 380939022990 savchenkosa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 09701, Київська обл., Богуславський район, місто Богуслав, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 16, квартира 50
Оскарження: 04.11.2019 12:05 - 19.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 055 796.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 055 796.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2019 15:16
Документи
46
Скарги
0
ФОП ТКАЧ С.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2980415130
-
Контактна особа:
ФОП ТКАЧ С.М. +380675700708 stanis.tkach@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРИРІЧНА , будинок 27Г, квартира 127
Початкова пропозиція
1 067 908.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 067 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
2818781cfb824d859f6d3ca232f634e4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-15-000522-a-b1
Постачальник:
ФОП Савченко Сергій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257807096
-
Контактна особа:
ФОП Савченко Сергій Анатолійович 380939022990 savchenkosa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 09701, Київська обл., Богуславський район, місто Богуслав, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 16, квартира 50
Номер договору:
885
Сума договору:
1 055 796.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 27.12.2019 00:00
Дата підписання:
25.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний