• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (комп’ютер, персональний комп’ютер – моноблок)

кошти Державного бюджету України

1 055 796.00 UAH без ПДВ
Номер: 2818781cfb824d859f6d3ca232f634e4
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-15-000522-a-b1
Замовник: Київський національний торговельно-економічний університет
Постачальник: ФОП Савченко Сергій Анатолійович
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: кошти Державного бюджету України
Номер договору: 885
Дата підписання: 25.11.2019 00:00
Період дії договору: до 27.12.2019 00:00
Сума договору: 1 055 796.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 055 796.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп'ютер, персональний комп'ютер-моноблок
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 72 комплект
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 02156, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кіото, 19 На карті