-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)
Тендер Prozorro UA-2019-10-15-000307-c
Завершена
431 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
Номер:
7de917e9bd6c4ec0a10d3a469c15cad5
Внутрішній номер закупівлі:
3887168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-15-000307-c
Замовник:
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990683
-
Адреса:
87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ідрісов Костянтин Георгійович +380629469256 tender.hospital1897@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
431 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 155.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2019 12:46 - 21.10.2019 13:51
Період прийому пропозицій:
15.10.2019 12:46 - 31.10.2019 12:51
Аукціон:
01.11.2019 12:39 - 01.11.2019 13:00
Період кваліфікації:
01.11.2019 13:00 - 06.11.2019 12:02
Період завантаження договору:
01.11.2019 13:00 - 21.11.2019 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях330 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Гаврилюк Євген Юрійович
Оскарження: 01.11.2019 13:00 - 17.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3388008731
-
Контактна особа:
Гаврилюк Євген 380996478500, 380996478500 havryliuke2018@gmail.com
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, Леваневського, буд. 12
Оскарження: 01.11.2019 13:00 - 17.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
430 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2019 12:02
Документи
13
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Звегінцев Валерій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2347311813
-
Контактна особа:
Звегінцев Валерій Вікторович 380660302214, 380660302214 vvz07@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Погрібняка, буд.18-Б,кв. 7
Початкова пропозиція
430 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
7db319ae0c214d5eb86e82a0b064b881
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-15-000307-c-c1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Гаврилюк Євген Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3388008731
-
Контактна особа:
Гаврилюк Євген 380996478500, 380996478500 havryliuke2018@gmail.com
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, Леваневського, буд. 12
Номер договору:
40/Г/Д/19
Сума договору:
430 260.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
25.11.2019 00:00
Статус:
Підписаний