• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)

430 260.00 UAH без ПДВ
Номер: 7db319ae0c214d5eb86e82a0b064b881
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-15-000307-c-c1
Замовник: КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
Постачальник: Фізична особа підприємець Гаврилюк Євген Юрійович
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 40/Г/Д/19
Дата підписання: 25.11.2019 00:00
Період дії договору: 25.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 430 260.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.12.2019
Місце постачання 87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна М.В., 2 На карті

Внесені зміни

    Номер: b69960aaba32480e92fb288ecabff18d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна сторонніх показників
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 06.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп 1.pdf
    Номер: 2f6069c21f84448ba7929e694b0e9b8c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна сторонніх показників
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 18.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ2.pdf
    Номер: 2dedad2873164d158a876c31929052ce
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
    Номер додаткової угоди: .
    Дата внесення змін до договору: 21.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп.pdf