-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне (місцевий бюджет)
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-002091-b
Зміни до Річного плану закупівель (вугілля для дитячих садків)
Завершена
93 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Номер:
cc4d71d3312747e9a1b6964ee3a5455d
Внутрішній номер закупівлі:
3877369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-10-002091-b
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
465.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 14:13 - 16.10.2019 14:18
Період прийому пропозицій:
10.10.2019 14:13 - 26.10.2019 14:18
Аукціон:
28.10.2019 13:17 - 28.10.2019 13:38
Період кваліфікації:
28.10.2019 13:38 - 30.10.2019 12:08
Період завантаження договору:
28.10.2019 13:38 - 17.11.2019 13:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗа фактично поставлений товар відповідно рахунку та видаткової накладної Продавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ГЖ 10-80
Кількість
21 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
Оскарження: 28.10.2019 13:38 - 10.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Оскарження: 28.10.2019 13:38 - 10.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
92 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2019 12:08
Документи
20
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
93 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b0ce7c1cf534bb4851c89efd6a28bb8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-10-002091-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Номер договору:
03-10/246
Сума договору:
92 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
12.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний