-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне (місцевий бюджет)
92 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b0ce7c1cf534bb4851c89efd6a28bb8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-10-002091-b-b1
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
03-10/246
Дата підписання:
12.11.2019 00:00
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
92 880.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
92 880.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ГЖ 10-80
Кількість
21 тонни
Період постачання
до 31.12.2019