• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с.Князівка Березнівського району Рівненської області

Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету

Завершена

1 697 442.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 487.21 UAH
Номер: 2c364243fc0341a79025280f16b69758
Внутрішній номер закупівлі: 3873165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-09-001153-a   
Замовник: Князівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області
Контактна особа: Хильчук Петро Іванович 380974109798, knyazivka_2009@ukr.net http://knyazivka.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 697 442.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 487.21 UAH
Період уточнення: 09.10.2019 16:05 - 15.10.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2019 16:05 - 25.10.2019 00:00
Аукціон: 25.10.2019 15:15 - 25.10.2019 15:36
Період кваліфікації: 25.10.2019 15:36 - 30.10.2019 14:54
Період завантаження договору: 25.10.2019 15:36 - 14.11.2019 15:36
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с.Князівка Березнівського району Рівненської області (Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 34621, Україна, Рівненська область, с.Князівка, Незалежності, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сиротюк Володимир Олексійович

Оскарження: 25.10.2019 15:36 - 10.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 532 071.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 506 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2019 14:54
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "ВВС-ЛТД"
Початкова пропозиція 1 581 418.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 510 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 136
Скарги 0

Контракти

Номер: bd3ca0e1a60f4e1597bd0f294435e908
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-09-001153-a-b1
Постачальник: ФОП Сиротюк Володимир Олексійович
Номер договору: 54
Сума договору: 1 506 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.11.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
12-28-2019-17.08.53.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
12-28-2019-17.08.53.pdf
p7s
sign.p7s